КриміналНа Сихові 49-річний львів’янин втік з магазину, не розрахувавшись...

На Сихові 49-річний львів’янин втік з магазину, не розрахувавшись за товар: його затримали

-

На Сихові 49-річний львів’янин втік з магазину, не розрахувавшись за товар: його затримали

КриміналНа Сихові 49-річний львів’янин втік з магазину, не розрахувавшись за товар: його...

У Львові поліцейські затримали зловмисника за підозрою у пограбуванні магазину. За скоєне 49-річному львів’янину загрожує покарання – позбавлення волі на строк до десяти років. Правоохоронці нагадують, що в умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання та низки інших злочинів передбачені максимальні покарання.

Повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

Встановлено, що 21 серпня близько 14.00 в одному з магазинів, розташованому на вулиці Сихівській у Львові, невідомий чоловік втік, не розрахувавшись за товар. Йому намагались перешкодити продавці, а коли їм це не вдалось – зателефонували на оперативну лінію 102.

На місце події негайно виїхали оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших служб відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2, а також патрульні поліцейські. Проведеними заходами правоохоронці оперативно встановили місце перебування втікача та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Особу затриманого встановлено – ним виявився 49-річний львів’янин.

За процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання –  позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
19.7 ° C
19.7 °
19.7 °
82 %
3.8kmh
100 %
Пт
20 °
Сб
16 °
Нд
17 °
Пн
20 °
Вт
20 °
- Advertisement -