ЛьвівПриватний інвестор відновив ремонтні роботи на зупинці на вул....

Приватний інвестор відновив ремонтні роботи на зупинці на вул. Дорошенка, 2

-

Приватний інвестор відновив ремонтні роботи на зупинці на вул. Дорошенка, 2

ЛьвівПриватний інвестор відновив ремонтні роботи на зупинці на вул. Дорошенка, 2

На вул. Дорошенка, 2, за кошти приватного інвестора, відбуваються роботи з переобладнання посадкової платформи відповідно до норм доступності. Роботи розпочалися ще у березні, однак, як пояснював інвестор, були призупинені через затримки у доставці матеріалів (світильників). Цього тижня роботи відновили і планують завершити через два тижні.

Повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Облаштування доступної зупинки громадського транспорту на вул. Дорошенка, 2 проводить приватний інвестор. Роботи розпочалися ще у березні цього року і основний об’єм підрядник виконав. Однак далі роботи призупинили, оскільки, як пояснював інвестор, виникла затримка у постачанні спеціальних світильників із-за кордону.

Цього тижня роботи відновили. За їх інформацією, весь матеріал вже є. Зараз будуть вирізати отвори для влаштування світильників у мощенні. Завершити роботи планують орієнтовно через 2 тижні», – розповіли у Галицькій районній адміністрації..

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
7.6 ° C
7.6 °
7.6 °
82 %
3.9kmh
100 %
Вт
7 °
Ср
7 °
Чт
10 °
Пт
12 °
Сб
13 °
- Advertisement -