АкцентиАндрій Кузнік більше не очолює Львівську митницю: його перевели...

Андрій Кузнік більше не очолює Львівську митницю: його перевели в центральну Держмитслужбу

-

Андрій Кузнік більше не очолює Львівську митницю: його перевели в центральну Держмитслужбу

АкцентиАндрій Кузнік більше не очолює Львівську митницю: його перевели в центральну Держмитслужбу

З 23 вересня Андрій Кузнік припинив виконання обовʼязків начальника Львівської митниці. Його перевели на нову посаду – заступника директора департаменту міжнародної взаємодії Державної митної служби України.

Про відповідне кадрове рішення «Твоєму місту» повідомили у пресслужбі Львівської митниці. Хто тимчасово керуватиме Львівською митницею – наразі не відомо.

Зазначимо, Андрій Кузнік виконував обов’язки керівника Львівської митниці з березня 2023 року. Раніше він очолював Рівненську та Івано-Франківську митниці, а до цього упродовж 17 років служив в СБУ на різних посадах. Загальний дохід його родини за 2024 рік склав 5 млн 233 тисяч гривень, що майже удвічі більше, ніж рік до цього (у 2023 році дохід становив близько 2,5 млн грн).

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
16.9 ° C
16.9 °
16.9 °
66 %
4.1kmh
92 %
Вт
17 °
Ср
10 °
Чт
14 °
Пт
14 °
Сб
15 °
- Advertisement -