СвітУ Римі вандали пошкодили пам'ятник Папі Івану Павлу II

У Римі вандали пошкодили пам’ятник Папі Івану Павлу II

-

У Римі вандали пошкодили пам’ятник Папі Івану Павлу II

СвітУ Римі вандали пошкодили пам'ятник Папі Івану Павлу II

На пам’ятнику Папі Римському Івану Павлу II, розташованому в столиці Італії, з’явився образливий напис і намальований серп та молот.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція ANSA.

Згідно з даними агенції, пошкодження пам’ятника Папі Римському Івану Павлу II помітили карабінери після завершення пропалестинського мітингу, який відбувся у цьому районі Риму.

На монументі, крім малюнка серпа та молота, залишили напис «Fascista di merda» – «фашистський покидьок».

Фото: x/@Antonio_Tajani

Фото: x/@Antonio_Tajani

Наразі триває вивчення відеозаписів з камер спостереження, розташованих у цьому районі.

Як зазначається, інцидент викликав обурення прем’єр-міністерки Італії Джорджії Мелоні. Вона назвала цей вчинок образою пам’яті людини миру та розкритикувала учасників пропалестинських протестів: «Це мерзенний вчинок, скоєний людьми, засліпленими ідеологією, які демонструють повне незнання історії та її дійових осіб», – заявила Мелоні.

Віцепрем’єр-міністр та міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні також висловив своє обурення: «Немає слів, щоб засудити наругу над статуєю Святого Івана Павла II, здійснену лівими екстремістами під час останньої демонстрації. Досить ненависті!» – зазначив Таяні.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
69%
5m/s
38%
Сб
18 °
Нд
19 °
Пн
18 °
Вт
19 °
Ср
20 °
- Advertisement -