Будинок на вул. Щекавицька, 10 один з тих, який сильно постраждав після обстрілів Львова 12 липня і повторно 21 серпня цього року. На замовлення Залізничної районної адміністрації тут тривають відновлювальні роботи. Загальна вартість робіт становить 3,9 млн грн Роботи проводяться за кошти бюджету Львівської МТГ. Мешканці будинку відселенні і отримують від міста компенсацію на оренду житла.
Повідомила пресслужба Львівської міської ради.
«У будинку на вул. Щекавицькій, 10, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Цей будинок сильно постраждав від двох масштабних обстрілів у літку. Внаслідок атак безпілотних літальних апаратів 12 липня і повторно 21 серпня у будинку було пошкоджено конструктивні елементи, зокрема стіни та покрівлю. Відтак зараз тут проводимо підсилення конструктивних елементів будинку (для забезпечення його стійкості та надійності) і ремонт даху.

Зазначимо, що будинок є житловим, одноповерховим, трьохквартирним. На час проведення ремонтних робіт мешканці у ньому не проживають, вони тимчасово відселені та отримують від міста компенсацію за оренду житла», — повідомили у Залізничній районній адміністрації.

Вночі 12 липня росіяни здійснили масштабну комбіновану атаку на Львів дронами та ракетами. Вибухи пролунали у кількох районах міста. Зафіксовано влучання — зокрема на вулицях Митрополита Андрея та Олени Степанівни. Загалом було пошкоджено 46 будинків, зокрема житлових, вибито 522 вікна, пошкоджено близько 20 автомобілів. Пошкоджені 2 промислові об’єкти, 3 корпуси НУ “Львівська політехніка” та 19 об’єктів бізнесу. Одного мешканця, 1979 року народження, у стані середньої важкості госпіталізували. Трьом дітям медичну допомогу надали на місці.

21 серпня Львів знову зазнав комбінованої атаки дронами-камікадзе та ракетами. Ворог влучив, зокрема, в районі вул. Олени Степанівни – саме там, де місяць тому вже були влучання. Було пошкоджено 26 будинків, зокрема дитячий садочок, зірвано 5 дахів, вибито 155 вікон, пошкоджено 9 автомобілів.

