ЛьвівУ Львові стартує реставрація ганебного фасаду Театру імені М....

У Львові стартує реставрація ганебного фасаду Театру імені М. Заньковецької

-

У Львові стартує реставрація ганебного фасаду Театру імені М. Заньковецької

ЛьвівУ Львові стартує реставрація ганебного фасаду Театру імені М. Заньковецької

Театр імені Марії Заньковецької офіційно розпочинає реставраційні роботи. Установа отримала всі необхідні дозволи від Міністерства культури України та Державної інспекції архітектури та містобудування, що відкриває шлях до першого етапу відновлення історичної будівлі.

Про це у ФБ повідомив керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради Євген Бойко.

Цьогоріч на реставрацію передбачено 1,8 млн грн. За ці кошти планують розчистити фасад театру з боку Львівської опери та провести реставрацію вікон.

Фінансування вдалося забезпечити завдяки розміщенню реклами мобільного оператора «Київстар», чий банер невдовзі з’явиться на риштуванні. Його дизайн опубліковано у візуалізації, що додається до повідомлення.

Загальна вартість робіт для повного відновлення цієї частини будівлі становить приблизно 8 млн грн. Щоб завершити реставрацію, театр планує залучати додаткові кошти від нових рекламодавців.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
рвані хмари
5 ° C
5 °
5 °
85 %
3.9kmh
69 %
Ср
5 °
Чт
7 °
Пт
9 °
Сб
7 °
Нд
6 °
- Advertisement -