БізнесЛьвівщина передала нацгвардійцям партію безпілотників

Львівщина передала нацгвардійцям партію безпілотників

-

Львівщина передала нацгвардійцям партію безпілотників

БізнесЛьвівщина передала нацгвардійцям партію безпілотників

Сьогодні, 29 грудня, в приміщенні Львівської обласної військової адміністрації передали безпілотні системи для 2-ої окремої Галицької бригади НГУ.

Повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Закупівлю здійснили громадська організація «Родин полеглих Героїв Львівщини» та ТОВ «Асиметрика». Загальна вартість – понад 1 мільйон гривень, половину цієї суми компенсували з обласного бюджету в межах надання підтримки волонтерським організаціям та виробничим підприємствам області з метою виробництва та закупівлі товарів для забезпечення потреб захисників та захисниць України.

«Для нас важливо, щоб допомога була ефективною та своєчасною. Ці апарати не просто техніка — це очі, руки і щит наших військових. Завдяки співпраці з волонтерськими організаціями та місцевим бізнесом ми можемо оперативно реагувати на запити з фронту», — зазначив заступник голови Львівської ОВА Андрій  Годик.

Загалом у 2025 році в межах обласної програми вже підтримали 73 спільні заявки акредитованих підприємств і волонтерських організацій на загальну суму 31 млн грн. Допомогу отримали 52 військові частини, яким передали широкий перелік необхідних засобів та обладнання.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
13 ° C
13 °
13 °
46 %
3.2kmh
100 %
Чт
13 °
Пт
13 °
Сб
13 °
Нд
12 °
Пн
8 °
- Advertisement -