ЛьвівУ Львові вшанували перших загиблих Героїв Небесної Сотні

У Львові вшанували перших загиблих Героїв Небесної Сотні

-

У Львові вшанували перших загиблих Героїв Небесної Сотні

ЛьвівУ Львові вшанували перших загиблих Героїв Небесної Сотні

Учора у Львові на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні вшанували перших загиблих на Майдані. Саме 22 січня 2014 року загинули активісти Майдану — Юрій Вербицький, Сергій Нігоян, Михайло Жизневський та був смертельно поранений Роман Сеник.

Повідомила пресслужба Львівської міської ради.

На Меморіалі пам’яті відбулась спільна молитва і запалення свічок, а також поділились спогадами про наших Героїв. Пам’ятаємо ключові події української історії, ціну єдності та свободи.

Image #0

Image #1

Image #12

Image #13

 

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
30.2 ° C
30.2 °
30.2 °
42%
0.1m/s
3%
Сб
31 °
Нд
34 °
Пн
35 °
Вт
31 °
Ср
31 °
- Advertisement -