ВійнаУ Польщі продовжили підвищений рівень терористичної загрози

У Польщі продовжили підвищений рівень терористичної загрози

-

У Польщі продовжили підвищений рівень терористичної загрози

ВійнаУ Польщі продовжили підвищений рівень терористичної загрози

У Польщі продовжили до 31 травня цього року підвищені рівні терористичної загрози щодо інфраструктури та енергетичної інфраструктури за межами країни (обидва – Bravo) та у кіберпросторі (Bravo–CRP).

Про це у соцмережі X повідомив урядовий центр безпеки Польщі (RCB), передає Укрінформ.

Як зазначається, відповідне розпорядження щодо цього питання, яке набуде чинності 1 березня, підписав 26 лютого глава польського уряду Дональд Туск.

Ці рівні загрози є сигналом для служб, щоб вони були готовими до дій. Уряд Польщі запровадив ці рівні загрози у 2022 році вже вкотре продовжує їх на чергові 90 днів.

Раніше глава польського уряду Туск підкреслював, що запровадження підвищеного рівня загрози щодо інфраструктури, енергетичної інфраструктури за межами РП та у кіберпросторі пов’язано з гібридними та кіберзагрозами з боку Росії та Білорусі.

Другий рівень загрози Bravo у Польщі є профілактичним кроком, пов’язаним із геополітичною ситуацією в регіоні, а також різного роду гібридними атаками, здійсненими Росією та Білоруссю проти РП та інших країн ЄС. Він є другим з чотирьох ступенів терористичної загрози, яка запроваджується тоді, коли конкретну ціль атаки не ідентифіковано.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
8.8 ° C
8.8 °
8.8 °
81 %
4.3kmh
100 %
Сб
14 °
Нд
15 °
Пн
9 °
Вт
9 °
Ср
10 °
- Advertisement -