За добу у водоймах Львівщини втопилися дві людини, з них один – неповнолітній. Особи загиблих встановлені – ними виявилися мешканці Львівської області.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Так, 25 червня близько 18:00 під час купання в озері «Піщанське», що поблизу Новояворівська, втопився 14-річний мешканець Новояворівська.
Того ж дня в реанімаційному відділенні помер 32-річний мешканець Шептицького району, якого було доставлено до лікарні після утоплення на водоймі у селі Станин Шептицького району.
За цими фактами слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (нещасний випадок). Проводяться розслідування.

