Сьогодні, 23 серпня, у Львові відзначають День Державного Прапора України. З цієї нагоди біля Академії сухопутних військ урочисто підняли синьо-жовтий стяг. Цьогоріч цю почесну місію доручили ліцеїстам Ліцею імені Героїв Крут — Катерині Синицькій та головному сержанту 1-ї навчальної роти Макарію Баскакову.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Катерина Синицька — донька полковника Національної гвардії України Олександра Бойка на позивний «Санич» — розвідника, спецпризначенця та заступника командира загону спеціального призначення «Вега-Захід», нині — 4-го окремого загону спецпідрозділу «Омега».
Олександр Бойко загинув 3 червня 2017 року, виконуючи бойове завдання на Луганщині. За особисту мужність і самовіддані дії у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України його посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.
Після завершення навчання в Ліцеї імені Героїв Крут Катерина планує продовжити свій шлях у секторі безпеки та оборони України.
Макарій Баскаков — син Володимира Баскакова, який сьогодні захищає Україну та виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади.
Після завершення навчання в ліцеї Макарій планує вступити до Військової академії в Одесі на факультет підготовки десантно-штурмових військ та морської піхоти, щоб у майбутньому служити у лавах ДШВ та продовжити справу батька.
День Державного Прапора України відзначають щороку 23 серпня. Синьо-жовтий прапор є одним із трьох державних символів України поряд із Гербом та Гімном.

