СуспільствоУ Городку відкрили спортивний майданчик

У Городку відкрили спортивний майданчик

-

У Городку відкрили спортивний майданчик

СуспільствоУ Городку відкрили спортивний майданчик

21 грудня у Городку, неподалік місцевої школи N3, відкрили спортивного майданчика зі штучним покриттям, повідомляє прес-служба ЛОДА.

На відкриття майданчика були присутні голова профільної комісії з питань молоді та спорту Львівської обласної ради, депутат УКРОПу Петро Жукровський та директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

З нагоди відкриття майданчика та Дня святого Миколая у Городку організували футбольний турнір серед юнаків. Переможців нагородять грамотами та призами.

На цей об’єкт з обласного бюджету спрямовано 700 тисяч гривень, ще 842 тисячі – кошти місцевого бюджету.

Майданчик у Городку облаштовано в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Нагадаємо, всього у Львівській області у 2019 році заплановано облаштування 88 спортивних майданчиків, з яких 60 з тренажерним обладнанням, 24 зі штучним (трав’яним) покриттям та 4 зі штучним (наливним) покриттям.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
16.7 ° C
16.7 °
16.7 °
76 %
3.8kmh
99 %
Чт
15 °
Пт
17 °
Сб
14 °
Нд
15 °
Пн
22 °
- Advertisement -