ПодіїЯпонія ввела проти Росії нові санкції

Японія ввела проти Росії нові санкції

-

Японія ввела проти Росії нові санкції

ПодіїЯпонія ввела проти Росії нові санкції

Японія схвалила новий пакет санкцій проти РФ та Білорусі на тлі російсько-української війни, він включає блокування активів 32 осіб та компаній, а також заборону експорту нафтопереробного обладнання та технологій.

Про це повідомляє Nikkei Asia з посиланням на виступ речника уряду, пише «Економічна правда».

Японія продовжуватиме вводити санкції проти Росії та Білорусі через вторгнення в Україну і заморожує активи урядовців та інших організацій.

Оскільки Росія посилює свої атаки на Україну з Білоруссю, яка «очевидно задіяна», Японія заборонить експорт нафтопереробного обладнання до Росії та продукції подвійного призначення до Білорусі. Тобто, технологій, які можуть використовуватися в оборонній промисловості.

За даними японського уряду, 32 російські та білоруські особи, такі як урядовці та олігархи, а також 12 організацій, у тому числі пов’язані з військовими компаніями, були додані до списку тих, кому заблокують активи в Японії.

Токіо також ввів санкції проти Міноборони Білорусі та мінського військового виробника напівпровідників, заборонивши з 15 березня отримувати від них платежі японським експортерам.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
27.9 ° C
27.9 °
27.9 °
34%
4.7m/s
0%
Нд
28 °
Пн
23 °
Вт
21 °
Ср
24 °
Чт
28 °
- Advertisement -