ПодіїЗа період роботи «зернового коридору» вдалося експортувати 33 млн...

За період роботи «зернового коридору» вдалося експортувати 33 млн тонн зерна – Денис Марчук

-

За період роботи «зернового коридору» вдалося експортувати 33 млн тонн зерна – Денис Марчук

ПодіїЗа період роботи «зернового коридору» вдалося експортувати 33 млн тонн зерна –...

Попри перепони з боку росії в роботі «зернової угоди», за весь час її дії вдалося експортувати 33 млн тонн зернових культур.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Денис Марчук, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради.

«Фактично за період роботи «зернового коридору», станом на сьогодні вдалося експортувати близько 33 млн тонн зернових культур. Що є дуже хорошим показником, враховуючи, що 2022 рік повномасштабного вторгнення, в цей період часу ми мали дуже велику кількість перехідних залишків, порядку 30 млн тонн, і власне це призвело до того, що велика кількість товаровиробників були змушені сидіти зі своїм збіжжям, не маючи можливості його реалізувати», – пояснив він.

Денис Марчук зауважив, що росія чинила і продовжує створювати перепони в роботі «зернової угоди». Однак, він висловив сподівання, що надалі, навіть попри позицію росії, «угода» буде працювати.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
-10.2 ° C
-10.2 °
-10.2 °
93 %
5.6kmh
87 %
Нд
-4 °
Пн
-6 °
Вт
-6 °
Ср
-1 °
Чт
1 °
- Advertisement -