ВідеоУ Львові 45-річна жінка пошкодила лампадки біля меморіального музею:...

У Львові 45-річна жінка пошкодила лампадки біля меморіального музею: її знайшли

-

У Львові 45-річна жінка пошкодила лампадки біля меморіального музею: її знайшли

ВідеоУ Львові 45-річна жінка пошкодила лампадки біля меморіального музею: її знайшли

У Львові поліцейські притягнули до відповідальності жінку, яка пошкодила лампадки біля меморіального музею. На правопорушницю склали адмінпротокол за статтею «Дрібне хуліганство». Вона попросила вибачення за свій вчинок.

Повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, 2 березня до поліції надійшло повідомлення від директорки одного з меморіальних музеїв Львова про те, що 28 лютого невідома особа, перебуваючи на площі поруч із музейним комплексом, пошкодила лампадки, які були під виставкою з портретами загиблих українських військовополонених в окупованій Оленівці.

Проведеними заходами співробітники відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 встановили, що до вчинення правопорушення причетна 45-річна львів’янка.

Правоохоронці склали на жінку адміністративний протокол за ст.173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Правопорушниця визнала свій проступок і попросила вибачення.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
8 ° C
8 °
8 °
66 %
2.6kmh
43 %
Ср
12 °
Чт
13 °
Пт
15 °
Сб
11 °
Нд
11 °
- Advertisement -