ПолітикаТуреччина знову хоче стати посередником у мирних переговорах

Туреччина знову хоче стати посередником у мирних переговорах

-

Туреччина знову хоче стати посередником у мирних переговорах

ПолітикаТуреччина знову хоче стати посередником у мирних переговорах

Міністр закордонних справ Туреччини висловився за початок переговорів про припинення вогню в Україні. Він зазначив, що питання припинення вогню та суверенітету Української держави потрібно обговорювати окремо, – про пише Польське радіо.

Зокрема, днями президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган наголосив, що Туреччина готова знову стати посередником у мирних переговорах між Росією та Україною. Він наголосив, що слід починати спільні дії, принаймні з визначення основних параметрів миру.

Днями американський Інститут вивчення війни писав, що Китай і Туреччина розробляють переговорні платформи між Україною російською федерацією. Як зазначають аналітики, росія може використовувати це для просування своїх наративів щодо переговорів з Україною.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
9 ° C
9 °
9 °
95%
4.4m/s
7%
Пн
17 °
Вт
19 °
Ср
17 °
Чт
21 °
Пт
23 °
- Advertisement -