СуспільствоУ лісосмузі Львова виявили 20 кг ртуті

У лісосмузі Львова виявили 20 кг ртуті

-

У лісосмузі Львова виявили 20 кг ртуті

СуспільствоУ лісосмузі Львова виявили 20 кг ртуті

Вчора, 8 квітня, у Львові на вул. Винниця (Шевченківський район) мешканець під час прогулянки виявив у лісосмузі ємності з ртуттю. Про це повідомили у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Зокрема, було виявлено 4 закриті ємності з ртуттю. Працівники ГУ ДСНС у Львівській області вилучили ртуть та очистили і знезаразили територію. Загальна кількість вилученої ртуті – 20 кг.

Зібрану ртуть передали для подальшої утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони ЛМР.

Як діяти, коли розлилася ртуть, читайте за посиланням.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
19.4 ° C
19.4 °
19.4 °
65%
0.9m/s
100%
Сб
31 °
Нд
35 °
Пн
35 °
Вт
32 °
Ср
22 °
- Advertisement -