КриміналНа Львівщині ухилянт отримав три роки

На Львівщині ухилянт отримав три роки

-

На Львівщині ухилянт отримав три роки

КриміналНа Львівщині ухилянт отримав три роки

Три роки позбавлення волі за ухилення від військового призову – засуджено мешканця Дрогобицького району. 

Пр це повідомив відділ інформаційної політики  Львівської обласної прокуратури

За публічного обвинувачення прокурорів Дрогобицької окружної прокуратури 29-річного мешканця району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Йому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Встановлено, що оглядом військово-лікарської комісії обвинуваченого визнано обмежено придатним за станом здоров’я для проходження військової служби. Зокрема, чоловік придатний нести службу у частинах забезпечення, ТЦК та СП, установах, організаціях та навчальних закладах.

Відповідно, йому було вручено повістку, згідно з якою той мав з’явитися на відправку до місця служби.

Однак фігурант без поважної причини не з’явився до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження служби у лавах Збройних сил України. Відтак, військовозобов’язаний порушив вимоги чинного законодавства та ухилився від військового призову.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Дрогобицького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
рвані хмари
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
54%
4.8m/s
71%
Чт
17 °
Пт
16 °
Сб
19 °
Нд
19 °
Пн
21 °
- Advertisement -