ПолітикаБайдени зробили останнє селфі з Білого дому

Байдени зробили останнє селфі з Білого дому

-

Байдени зробили останнє селфі з Білого дому

ПолітикаБайдени зробили останнє селфі з Білого дому

Президент США Джо Байден розмістив у Інтернеті останнє селфі з Білого дому.

Як передає Укрінформ, він опублікував його в соцмережі Х.

«Ще одне селфі на дорогу. Ми любимо тебе, Америко», – написав президент.

На фото видно Байдена та його дружину Джилл на тлі Білого дому та засніженого внутрішнього двору.

У понеділок Байдени залишають президентську резиденцію у Вашингтоні, її займає обраний президент Дональд Трамп з дружиною Меланією.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
35.2 ° C
35.2 °
35.2 °
31%
1.8m/s
0%
Нд
35 °
Пн
36 °
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
19 °
- Advertisement -