ПолітикаРубіо привітав росіян із «днем рф»

Рубіо привітав росіян із «днем рф»

-

Рубіо привітав росіян із «днем рф»

ПолітикаРубіо привітав росіян із «днем рф»

Держсекретар США Марко Рубіо привітав росіян із «днем росії» і заявив, що його країна «прагне конструктивної взаємодії з рф для досягнення тривалого миру між Росією та Україною».

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держдепу США, передає Укрінформ.

«Від імені американського народу я хочу привітати російський народ з днем росії», – йдеться у повідомленні.

Рубіо додав, що Сполучені Штати «залишаються відданими підтримці російського народу в його прагненні до світлого майбутнього».

«Ми також користуємося цією нагодою, щоб підтвердити прагнення Сполучених Штатів до конструктивної взаємодії з російською федерацією задля досягнення тривалого миру між росією та Україною. Ми сподіваємося, що мир сприятиме розвитку більш взаємовигідних відносин між нашими країнами», – сказано в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин у привітанні російському правителю Володимиру Путіну з нагоди «дня росії» запевнив, що він та вся його країна завжди будуть із російською федерацією.

Фото: Official State Department

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
88%
0.8m/s
86%
Пн
20 °
Вт
16 °
Ср
21 °
Чт
18 °
Пт
19 °
- Advertisement -