ЛьвівЯлинку в центрі Львова залишать ще на тиждень

Ялинку в центрі Львова залишать ще на тиждень

-

Ялинку в центрі Львова залишать ще на тиждень

ЛьвівЯлинку в центрі Львова залишать ще на тиждень

Головну ялинку Львова не розбиратимуть завтра, як планувалося раніше, а залишать на проспекті Свободи ще щонайменше на тиждень. 

Повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Займатиметься демонтажем ялинки ЛКП «Зелений Львів». Спершу з неї знімуть усі прикраси, після чого дерево повезуть на компастувальну станцію та розберуть на частини. Великі дерев’яні елементи використають як дрова для опалення теплиць, а дрібні гілки подрібнять і застосують для підживлення кущів та дерев у парках і скверах міста.

«Зазвичай головну ялинку у Львові прибирають приблизно за місяць — так було і цього року заплановано. Але погода внесла свої корективи. У місті вже тиждень тривають сильні снігопади, Львів повністю засніжений, і такої зими ми не мали вже кілька років.

Тому вирішили не поспішати й залишити ялинку на площі ще щонайменше на тиждень. У таку погоду вона виглядає доречно, додає міського настрою і підтримує людей. Місто має бути гнучким і реагувати на реальність, а не лише на календар. Коли погода стабілізується — ялинку, як і планували, заберуть на компостувальну станцію», — розповіла Марта Бешлей, керівниця управління культури ЛМР.

Нагадаємо, головну ялинку міста засвітили 5 грудня перед Оперним театром. Цьогорічна красуня має 14 метрів. Дерево місту подарувала родина Пашечко із села Сокільники, що на Львівщині.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
30.2 ° C
30.2 °
30.2 °
42%
0.1m/s
3%
Сб
31 °
Нд
34 °
Пн
35 °
Вт
31 °
Ср
31 °
- Advertisement -