АкцентиНа вул. С. Бандери працюватиме автовишка - зніматимуть аварійні...

На вул. С. Бандери працюватиме автовишка – зніматимуть аварійні елементи з даху будинку

-

На вул. С. Бандери працюватиме автовишка – зніматимуть аварійні елементи з даху будинку

АкцентиНа вул. С. Бандери працюватиме автовишка - зніматимуть аварійні елементи з даху...

Сьогодні з 09:30 до 10:30 на початку вул. Степана Бандери працюватиме велика автовишка — комунальники зніматимуть нависаючі аварійні елементи з даху будинку, які залишилися після останнього обстрілу міста. Йдеться про реальну небезпеку для пішоходів, водіїв і пасажирів громадського транспорту.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У мерії наголошують: йдеться про реальну небезпеку для пішоходів, водіїв і пасажирів громадського транспорту: пошкоджені фрагменти покрівлі та фасаду можуть обвалитися у будь-який момент під вагою, від вітру чи вібрацій від транспорту. Такі випадки не можна «відкласти на потім», адже ризик травмування людей та транспорту тут і зараз — високий.

Роботи триватимуть орієнтовно годину. У цей час можливі затримки в русі трамваїв №1 та №2.

Роботи виконуватиме ЛКП «Айсберг».

Комунальники приступають до робіт одразу після того, як правоохоронці завершили усі свої необхідні дії на цій ділянці.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
19.4 ° C
19.4 °
19.4 °
65%
0.9m/s
100%
Сб
31 °
Нд
35 °
Пн
35 °
Вт
32 °
Ср
22 °
- Advertisement -