Учора, 22 червня, у Львові провели конкурси на керівників одразу трьох культурних інституцій: театрального центру «Слово і голос», театру «Воскресіння» та Музичної школи №1 імені А. Кос-Анатольського.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
За результатами конкурсного відбору комісія рекомендувала призначити:
- директоркою Музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського — Ольгу Хому;
- керівником театру «Воскресіння» режисера та драматурга — Ігоря Білиця;
- очільницею художньо-дослідницького та освітнього центру «Слово і голос» обрали засновницю та попередню художню керівницю Наталію Половинку.
Засідання конкурсної комісії відбулося у відкритому форматі для прозорості процесу, а процедура добору пройшла відповідно до встановлених етапів.
Нагадаємо, конкурс передбачає кілька стадій — від подання документів кандидатами до відкритих засідань конкурсної комісії та презентацій програм розвитку закладів.
До складу комісій увійшли представники управління культури, трудових колективів та громадськості.
У міськраді наголошують, що конкурсна система дозволяє залучати нових управлінців із сучасними підходами та сприяє розвитку культурних інституцій.

