У неділю, 28 червня, у Львові відбудуться урочисті заходи з нагоди 25-річчя історичного візиту святого Івана Павла ІІ до України. Центральною подією стане Велика урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Початок Архиєрейської Божественної Літургії — об 11:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові. Для тих, хто не матиме змоги бути присутнім особисто, буде доступна пряма трансляція на каналі «Живе телебачення».
В межах відзначення 25-ї річниці візиту святого Івана Павла ІІ до України у неділю о 17:00 також відбудеться вечір духовної музики, де виступлять християнські гурти.
Важливо! Організатори також закликають усіх учасників подбати про власний комфорт та безпеку під час перебування на відкритому повітрі. З огляду на спекотну погоду та прогнозоване палюче сонце, відвідувачів просять взяти із собою питну воду, головні убори, сонцезахисні засоби та, за можливості, парасолі для захисту від сонця.
Нагадаємо, до 25-річчя історичного візиту Папи Римського Івана Павла ІІ у Львові підготували чимало духовних, освітніх, культурних, мистецьких та молодіжних подій.
Повну програму святкувань можна переглянути за посиланням.
Папа Римський Іван Павло ІІ відвідав Україну з офіційним візитом у червні 2001 року. Це був перший офіційний візит Глави Католицької до України. Понтифік відвідав Київ та Львів. У Львові Папа побував 25−27 червня, де зустрівся з молоддю біля храму Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові, та відслужив Літургії у латинському та візантійському обрядах на Львівському іподромі, під час яких проголосив блаженними 28 новомучеників УГКЦ та двох духовних діячів РКЦ.

