Внаслідок ДТП у Хирові травмовані неповнолітні водій та пасажир мотоцикла. ДТП сталася 16 серпня близько 23:40 на вулиці Січових Стрільців у місті Хирів Самбірського району.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій мотоцикла Kovi 250, 16-річний мешканець району, не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та здійснив зіткнення з бордюром.
Внаслідок ДТП водій мотоцикла та його пасажир, 14-річний житель Самбірського району, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.
За фактом слідчі відділення поліції №1 Самбірського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.

