Троє осіб травмовані внаслідок автозіткнення у Золочеві. ДТП сталась 1 червня близько 18:40 на автодорозі Тернопіль – Львів – Рава-Руська на вулиці Об’їзній у райцентрі.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобілі Ford Focus, яким керував 33-річний мешканець Рівненської області, та ЗАЗ під керуванням мешканця одного з сіл Золочівського району віком 44 роки. Внаслідок зіткнення водій ЗАЗ, його 12-річний син та 34-річна дружина отримали тілесні ушкодження та були доставлені у лікарню.
За фактом слідчі Золочівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.

